Stūra virtuves

20 preces
Izmēri:
2132 mm (A) x 1800 mm (D) x 2600 mm (P)
Izmēri:
1400 mm (D) x 2800 mm (P)

Modernās pie virtuves austiņas G-veida formas atšķiras šādas priekšrocības:

- kompaktums (aizņem vismaz brīvas vietas);

- ergonomika (ļauj racionāli izmantot katru collu, pateicoties iespējas efektīvu metodi, izvietojuma virtuves elementiem par "noteikumu trijstūris");

- universāls (harmoniski izskatās telpās jebkuras formas un izmēri);

- funkcionalitāte (ne tikai lielu nodalījumu skaita, un atvilktnes, lai saglabātu virtuves piederumi, ļauj paredzēt vietas nepieciešamās tehnikas: plītiņas, pūšamie, skapji, tvaika nosūcēji utt).

Iegādājoties gatavu stūra virtuves ekonomiskās klases mūsu veikalā jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, lai atrastu piemērotu iespēju, bet nav tērēt lieku naudu. Pieejamā cena saistīts ar produkcijas realizāciju tieši no rūpnīcas ražotājiem. Visas preces tiek piegādātas ar pievienoto dokumentāciju un to garantijas dokumentus ekspluatācijā līdz diviem gadiem. Iedzīvotāji Rīgā var uzņemt lēti virtuves austiņas ar izsniegšanas punktu uzņēmuma pašu.

Ieteikumi, izvēloties stūra virtuves

Iekārtojot interjeru savas virtuves stūra garnitūre, ņemiet vērā šādas nianses veiksmīgu pirkumu:

- detalizēti izpētīt pieejamo sortimentu (iepazīstieties ar foto, parametriem un preču aprakstiem tiešsaistes katalogā stūra virtuvēm);

- pārdomājiet komplektāciju un izmēri austiņas (nevajag pieblīvēt ar mēbelēm, ir lielāks par 20-30 % no visu telpu);

- ņemiet vērā iespēja uzstādīt virtuves tehniku;

- izvēlieties, materiāls (lamināts, MDF, KSP);

- nosaka piemērotu krāsu gammu un stilistisks lēmums (pieturēties pie idejas, jau esoša dizaina).

Pasūtījuma stūra virtuves Rīgā var veikt tiešsaistē vai pa tālruni. Cena un piegādes termiņi noprecizējiet pie uzņēmuma vadītājiem.

Maksimizēt Minimizēt

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejam šeit.