+371-67-660-670+371-66-102-944
Interneta veikalam Jūsuistaba.lv ir nepieciešams pārdošanas menedžeris

PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS/-E

Prasības:

  • Latviešu un krievu valodu zināšanas teicamā līmenī;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS programmām)
  • Pieredze darbā ar klientiem
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja ātri uztvert informāciju un adekvāti reaģēt;
  • Precizitāte un atbildības sajūta;
  • Iniciatīva, neatkarība, aktīva iesaistīšanās uzņēmuma procesos;

Darba pienākumi

  • Pasūtījumu apstrāde;
  • Ievadīt un pārbaudīt informāciju no datorprogrammas;
  • Dokumentācijas noformēšana, izdruka, nodošana tālākai izpildei;
  • Salikt un arhivēt pārbaudītos un izpildītos dokumentus;
  • Komunicēt klientiem;
  • Rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana klientiem;
  • Atskaišu sagatavošana.

Mēs piedāvājam:

  • Ērtus darba apstākļus, karjeras iespējas;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Atalgojums 843 EUR.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi lietojot web lapu. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu noteikumiem. Vairāk informācijas šeit.