Баннер 53
+371-67-660-670+371-66-102-944
Latvija
Vakance
Interneta veikalam Jūsuistaba.lv ir nepieciešams pārdošanas menedžeris

PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS/-E

Prasības:

  • Latviešu un krievu valodu zināšanas teicamā līmenī;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS programmām)
  • Pieredze darbā ar klientiem
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja ātri uztvert informāciju un adekvāti reaģēt;
  • Precizitāte un atbildības sajūta;
  • Iniciatīva, neatkarība, aktīva iesaistīšanās uzņēmuma procesos;

Darba pienākumi

  • Pasūtījumu apstrāde;
  • Ievadīt un pārbaudīt informāciju no datorprogrammas;
  • Dokumentācijas noformēšana, izdruka, nodošana tālākai izpildei;
  • Salikt un arhivēt pārbaudītos un izpildītos dokumentus;
  • Komunicēt klientiem;
  • Rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana klientiem;
  • Atskaišu sagatavošana.

Mēs piedāvājam:

  • Ērtus darba apstākļus, karjeras iespējas;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Atalgojums 843 EUR.

Interneta veikalam Jūsuistaba ir nepieciešams pārdošanas menedžeris

Prasības:

  • Lietuviešu vai igauņu un krievu valodu zināšanas teicamā līmenī;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS programmām);
  • Pieredze darbā ar klientiem;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Iniciatīva, neatkarība, aktīva iesaistīšanās uzņēmuma procesos

Darba pienākumi:

  • Atskaišu sagatavošana

  • Atalgojums 843 EUR

Ja vēlaties pieteikties vakancei, lūdzam iepazīstināties ar SIA Jūsu istaba personas datu apstrādes politiku.

Es piekrītu, ka SIA Jūsu istaba ir tiesīga apstrādāt manus personas datus ar mērķi piedāvāt man citas piemērotas darba iespējas, ja darba attiecības netiks nodibinātas konkursa rezultātā. Esmu informēts, ka varu atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.